logotyp
Login

Plovoucí kotviště pro jachty, čluny, přístaviště pro plachetnice a menší lodě

Plovoucí kotviště pro jachty, čluny, přístaviště pro plachetnice a menší lodě

Plovoucí plastové molo Crodock je ideální volbou, když potřebujete vytvořit menší kotviště lodí, přístaviště, či místo, z nějž se snadno a bezpečně dostanete do vody. Ve větších přístavištích jsou obvykle ukotveny nákladní lodě a výletní lodě přepravující turisty. V oblíbených lokalitách s bohatým turistickým ruchem se během sezony můžete setkat s nedostatkem menších přístavišť pro malé soukromé loďky a s vysokými náklady za ukotvení soukromých jachet, člunů či plachetnic.

Řešení přináší plovoucí kotviště pro drobné lodě. Plovoucí kotviště a přístaviště lodí lze umístit k jakémukoli břehu, členité pobřeží s útesy není překážkou. Stačí jen najít to správné místo u pobřeží.

Plovoucí kotviště si můžete zakoupit modulární stavebnici a sestavit svépomocí, či objednat montáž kotviště na klíč, včetně projektu. Sníte o soukromém jachetním přístavu pro vaši novou luxusní jachtu? Provozujete v létě vodní sporty, vleky k vodnímu lyžování či pronajímáte vodní skútry a šlapadla? Plovoucí přístaviště poslouží pro vaše soukromé či podnikatelské účely. Plastová mola lze složit a po sezoně zase rozebrat, přenést a přestěhovat na jiné místo. Nebo je nechat na místě celou zimu.

Bloky Crodock jsou použitelné i pro ukotvení větších lodí, např. jako přístaviště trajektů a výletních lodí.

A když jsou pláže plné turistů a chcete uniknout před veřejným ruchem, vytvořte si z plovoucích bloků umělý ostrov v klidné zátoce Jadranu. Plovoucí dřevěný dům je jako stvořený pro klidnou, ničím nerušenou dovolenou.

 

Zpět na hlavní výpis

CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign